Jak hodnotí společnou práci klienti i kolegové z oboru?

Nepracuji pro desítky klientů, naopak s většinou klientů pracuji roky, aktuální rekord, který stále běží je 7 let. Zkrátka se chci stát partnerem ve vašem podnikání. Reference si můžete ověřit na Linkedin či webu Shoptet Partneři.

Je to již téměř rok, co s Radkem spolupracujeme. Za tu dobu nám výrazně narostl obrat z PPC při zachování PNO, zejména skvěle funguje Google Ads a Facebook. Nebrání se inovacím a stále zkouší nové věci. Velkou výhodou pro nás je, že Radek dokáže spravovat PPC reklamy i pro náš eshop na Slovensku a Maďarsku, takže máme vše pod jednou střechou.

Ondřej Velička
Ondřej VeličkaMajitel e-shopu Dobrý texil

Radek pro nám pomáhá s online marketingem od roku 2015. Za 4 roky spolupráce nám pomohl navýšit obraty na dvojnásobek a postupně snížit PNO na téměř polovinu. Díky svým znalostem dokáže poradit i v ostatních oblastech marketingu jako SEO, mailing, PR, UX, video marketing a další. Velmi si této dlouhodobé spolupráce vážím a oceňuji, že je vždy při zemi, jedná narovinu a neslibuje nesplnitelné.

klara segzin frutiko
Klara SegzinMajitelka Frutiko.cz

S Radkem jsem spolupracoval na velkém množstvím projektů. Několikrát byl lektorem na Digisemestru, vedl workshopy na Marketing Festivalu a také nám přispěl svými lekcemi do Digisemestru Online. Považuji ho za velmi zkušeného marketéra, jehož zřejmě největší devizou je kombinace znalostí a zkušeností z ranku skutečně velkých e-commerce hráčů, firem typu SaaS a do toho také z oboru malých a středních e-shopů působících na CZ/SK trhu. Kdybych šel k někomu pro radu z oboru e-commerce, bude to Radek. Jednoznačně doporučuji.

Jindřich Fáborský
Jindřich FáborskýFounder Marketing festival, Forbes 30 under 30

S Radkem by chtěl spolupracovat každý, a to doslova. Měl jsem možnost s ním pracovat na třech projektech a vždy to byla jízda. Má velký tlak na doručování výsledků a vyhodnocování, nevytváří sálodlouhé analýzy nebo podklady do šuplíku, ale pěkně postupně směřuje k daným cílům. Má velké přesahy, od vedení týmu, přes výkonnostní marketing, analytiku až po finanční řízení. Přece jen má zkušenosti ze Slevomatu nebo Shoptetu, kde se pracuje s opravdu velkými budgety, tak i s menšími projekty, kde se snaží maximálně optimalizovat vliv na ziskovost. Jeho zábavná povaha navíc udržuje stále dobrou náladu v týmu. Snad jej nezahltíte prací, abych si s ním spolupráci mohl ještě několikrát zopakovat.

Jan Kvasnička
Jan KvasničkaUX a CRO specialista

Radek se v oboru daleko vymyká průměru otevřeností, věcností a absencí zbytečného bullshitu. Je to přesně ten člověk, kterého bych si najal “to get the job done” a zvlášť, pokud by se práce týkala videa či inzerce na sociálních sítích. Navíc má Radek skvělý talent rozvíjet lidi, takže mi pro mé projekty vychoval a předal skvěle vycvičeného grafika. Radku díky 🙂

Lukáš Pítra
Lukáš PítraE-commerce konzultant a konkurent

Není třeba zmiňovat, že Radek je v digitální marketingu extra třída. Při práci s ním se mi opravdu líbilo, že navzdory veškerému uznání, které získává, má stále hlad po učení, je otevřený zpětné vazbě a novým způsobům, jak dělat věci. Baví mě s Radkem pracovat.

Dalibor Klíč
Dalibor KlíčIndustry manager Google

Radek je typ manažera, kterému stačí dát cíl a cestu si sám najde. Co jsem ale na spolupráci s ním nejvíce oceňovala, že se snaží najít cestu co nejkratší a nejsnáze schůdnou. To se v praxi projevovalo jeho snahou věci zjednodušovat a automatizovat; neustále hledat nové možnosti, trendy, nástroje, nehledě na to, zda jsme pod plánem nebo přeplňujeme; a otevřeností k nestandardním řešením. Těší mě, že Slevomat mohl přispět k růstu jednoho z největších odborníků na online marketing v ČR.

marie havlickova ceo slevomat
Marie HavlíčkováCEO Slevomat, Forbes 30 under 30